MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Portál je realizován v rámci projektu Střední Morava – on-line spolufinancovaného z Regionálního operačního programu NUTS II Střední Morava.

Realizátorem projektu je Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu.

logo_SM_SCR

Popis projektu

Podstatou projektu je tvorba dynamických webových stránek s nabídkou produktů (existujících i nových), slev, akčních nabídek, upoutávek a s použitím moderních technologií.

Dále pak:

- Tvorba profilů na sociálních sítích - komunikační platforma, prezentace turistického regionu SM na wikis -znalostní/informační platforma

- Tvorba propagačních tiskovin motivujících návštěvníky k cestám do turistického regionu SM prostřednictvím distribuce na veletrzích a roadshow organizovaných partnerem projektu - Ol. krajem a agenturou CzechTourism a tvorba propagačních tiskovin motivujících návštěvníky a turisty k návštěvám turistických cílů v regionu - distribuce tiskovin do turistických informačních center a vybraných ubytovacích zařízení.

- Účast na odborných workshopech a veletrzích a organizování studijních cest pro novináře, touroperátory a cestovní agentury (press tripy a fam tripy),dále pak inzerce, reklama a soutěže (online a offline reklamní kampaně) a výroba propagačních předmětů.

Cíle projektu

Hlavním cílem projektu je propagace regionálních produktů cestovního ruchu, nacházejících se v turistickém regionu Střední Morava, za účelem zvýšení návštěvnosti regionu.

Specifické cíle:
- zkvalitnění informovanosti návštěvníků o nabídce služeb / produktů cestovního ruchu za použití moderních technologií;
- zvýšení zásahu potenciálních návštěvníků;
- zvýšení hodnoty značky destinace.

Partneři

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu
Olomoucký kraj