MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Vyznání růžím + Festival filharmonie (Theresian Hotel & Spa****)

Víkend 10. - 11. 6. bude patřit festivalu v olomouckém rozáriu. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si víkend mezi růžemi, s hudbou, dobrým jídlem a pitím, jarmarkem a programem pro děti! Kromě vstupenek zdarma na akci Vyznání růžím a 2x 48-hodinové Olomouc region Card máte také možnost při koupi jedné vstupenky na Festival Filharmonie dostat druhou zdarma!

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD nebo JUNIOR SUITE
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • vstup do fitness
  • místní poplatky
  • 2x vstupenka na festival a výstavu Vyznání růžím
  • 2x turistická slevová karta  Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)
  • Volitelné: 1 + 1 vstupenka zdarma na Festival Filharmonie 9. 6. (vystoupí: Vojta Dyk, Janek Ledecký, Eva Urbanová, Bohuš Matuš) 

Pozn.: Cena neobsahuje vstup do hotelového wellness. Ten je zpoplatněn 300 Kč/hod. za 1 osobu. 

Vstupenka na Festival Filharmonie není obsažena v ceně. V případě zájmu o vstupenku v ceně 1 000 Kč napište prosím do poznámek při objednávce balíčku. Jedna vstupenka bude následně připočtena k ceně balíčku, druhou dodáme zdarma.

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

 

Hledáte komfort, wellness a skvělé jídlo pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány. 

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

 

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v JUNIOR suite

Vyberte si termín:

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v JUNIOR suite

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu