MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Vyznání růžím + Festival filharmonie (Comfort Hotel Olomouc Centre)

Víkend 10. - 11. 6. bude patřit festivalu v olomouckém rozáriu. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si víkend mezi růžemi, s hudbou, dobrým jídlem a pitím, jarmarkem a programem pro děti! Kromě vstupenek zdarma na akci Vyznání růžím a 2x 48-hodinové Olomouc region Card máte také možnost při koupi jedné vstupenky na Festival Filharmonie dostat druhou zdarma!

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • parkování
  • 2x vstupenka na festival a výstavu Vyznání růžím
  • 2x turistická slevová karta  Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)
  • Volitelné: 1 + 1 vstupenka zdarma na Festival Filharmonie 9. 6. (vystoupí: Vojta Dyk, Janek Ledecký, Eva Urbanová, Bohuš Matuš) 

Pozn.: Cena neobsahuje místní poplatek z pobytu 21 Kč/osoba/noc.

Vstupenka na Festival Filharmonie není obsažena v ceně. V případě zájmu o vstupenku v ceně 1 000 Kč napište prosím do poznámek při objednávce balíčku. Jedna vstupenka bude následně připočtena k ceně balíčku, druhou dodáme zdarma.

Storno podmínky: Pokud rezervaci zrušíte do 18:00 hodin dne před dnem příjezdu, nebude Vám účtován žádný storno poplatek. V případě pozdějšího zrušení rezervace či nedojezdu Vám bude účtováno 100 % z ceny první noci pobytu.

Komfortní hotel najdete pár metrů od největšího z olomouckých parků – Smetanových sadů a zároveň 10 minut chůze od centra města. Pokoje typu STANDARD jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, setem na kávu/čaj, fénem, pracovním stolem, LCD televizí, klimatizací a Wi-Fi připojením k internetu. Hotel disponuje vlastním parkovištěm.

 

PROČ OLOMOUC?

Destinace

Wolkerova 29
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby

Zatím nelze objednat

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby

Zatím nelze objednat

Prodejce balíčku - Comfort Hotel Olomouc Center

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu