MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Vyznání růžím + Festival filharmonie (Clarion Congress Hotel****)

Víkend 10. - 11. 6. bude patřit festivalu v olomouckém rozáriu. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si víkend mezi růžemi, s hudbou, dobrým jídlem a pitím, jarmarkem a programem pro děti! Kromě vstupenek zdarma na akci Vyznání růžím a 2x 48-hodinové Olomouc region Card máte také možnost při koupi jedné vstupenky na Festival Filharmonie dostat druhou zdarma!

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • 2x vstupenka na festival a výstavu Vyznání růžím
  • 2x turistická slevová karta  Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)
  • Volitelné: 1 + 1 vstupenka zdarma na Festival Filharmonie 9. 6. (vystoupí: Vojta Dyk, Janek Ledecký, Eva Urbanová, Bohuš Matuš) 

Pozn.: Cena neobsahuje parkování v hotelové garáži (150 Kč/den) a místní poplatek z pobytu 21 Kč/osoba/noc.

Vstupenka na Festival Filharmonie není obsažena v ceně. V případě zájmu o vstupenku v ceně 1 000 Kč napište prosím do poznámek při objednávce balíčku. Jedna vstupenka bude následně připočtena k ceně balíčku, druhou dodáme zdarma.

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

 

Moderní hotel řetězce CPI najdete přímo naproti hlavnímu nádraží. Nabízí komfortní ubytování a jedny z největších kongresových prostor v Olomouci a okolí. Hostům je k dispozici garážové parkování, restaurace i wellness centrum.

Hotel byl již po několikáté vyhlášen nejlepším Clarionem ve střední Evropě. Za jeho úspěchem stojí především kvalita nabízených služeb, hotelový design, dodržování standardů a pozitivní recenze hostů.

TIP! Vyzkoušejte taky pivní lázeň, která je součástí hotelového wellness. Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu dodávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny i minerály a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky s omlazujícím efektem.

 

Proč Olomouc?

Destinace

Jeremenkova 36
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Clarion Congress Hotel Olomouc

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu