MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Vyznání růžím + Festival filharmonie (Central Park Flora****)

Víkend 10. - 11. 6. bude patřit festivalu v olomouckém rozáriu. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si víkend mezi růžemi, s hudbou, dobrým jídlem a pitím, jarmarkem a programem pro děti! Kromě vstupenek zdarma na akci Vyznání růžím a 2x 48-hodinové Olomouc region Card máte také možnost při koupi jedné vstupenky na Festival Filharmonie dostat druhou zdarma!

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji COMFORT, SUPERIOR City view nebo SUPERIOR Plus
  • snídaně
  • Wi-Fi 
  • 2x vstupenka na festival a výstavu Vyznání růžím
  • 2x turistická slevová karta  Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)
  • Volitelné: 1 + 1 vstupenka zdarma na Festival Filharmonie 9. 6. (vystoupí: Vojta Dyk, Janek Ledecký, Eva Urbanová, Bohuš Matuš) 

 

Pozn.:

  • Vstupenka na Festival Filharmonie není obsažena v ceně. V případě zájmu o vstupenku v ceně 1 000 Kč napište prosím do poznámek při objednávce balíčku. Jedna vstupenka bude následně připočtena k ceně balíčku, druhou dodáme zdarma.
  • Parkování je možné na hotelovém parkovišti za 100 Kč/noc a není obsaženo v ceně balíčku. Cena rovněž neobsahuje ubytovací poplatek 21 Kč/os./noc. 

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

 

 

 

Hotel je umístěný v klidné části města, v těsném sousedství městských parků, 10 minut chůze od historického centra města.

Central Park Flora je zaměřen na kongresovou turistiku a relaxační wellness - balneo pobyty. Za příplatek můžete využít bazén, finskou saunu, whirlpool, masáže, zábaly nebo solární louku.

 

 Proč Olomouc?

Destinace

Krapkova 439/34
779 00 Olomouc


Varianta 1
Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR Plus (1 noc)

Vyberte si termín:

Varianta 2
Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR Plus (2 noci)

Vyberte si termín:

Varianta 3
Dvoulůžkový pokoj COMFORT (1 noc)

Vyberte si termín:

Varianta 4
Dvoulůžkový pokoj COMFORT (2 noci)

Vyberte si termín:

Varianta 5
Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR City view (1 noc)

Vyberte si termín:

Varianta 6
Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR City view (2 noci)

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Central Park Flora

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu