MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomoucký tvarůžkový festival (Theresian Hotel****)

Festival k poctě jediného originálního českého sýru – Olomouckých tvarůžků. Horní a Dolní náměstí se opět zaplní stánky s tvarůžky ve všech možných podobách. Přijeďte 15. - 16. 4. do Olomouce a ochutnávejte tvarůžky, jak je ještě neznáte! Těšte se taky na hromadu dalších skvělých regionálních produktů, piva z místních minipivovarů, cooking show s Romanem Paulusem, folklórní zpěvy a tance, koncerty i program pro děti.

 

V ceně:

Pozn.: Cena neobsahuje vstup do hotelového wellness. Ten je zpoplatněn 300 Kč/hod. za 1 osobu. 

 

Hledáte komfort, klid a wellness pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány.

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel & Spa získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

 

 

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Zatím nelze objednat

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Zatím nelze objednat

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v JUNIOR suite

Zatím nelze objednat

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v JUNIOR suite

Zatím nelze objednat

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu