MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomoucké masopustní veselí (Theresian Hotel****)

Užijte si tu pravou masopustní atmosféru v Olomouci a vyrazte na romantický pobyt ve dvou! V sobotu 4. 2. se od 9:00 do 15:00 na Horním náměstí můžete těšit na tradiční masopustní průvod a rej masek, folklórní tance, domácí zabijačku, cimbálovku, jarmark a zvířátka z farmy...

 

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • vstup do fitness 
  • místní poplatky
  • 1x voucher v hodnotě 200 Kč na konzumaci/nákup produktů ve Vinném šenku U Zlatého beránka (Univerzitní 2)
  • 2x 48-hodinová Olomouc region Card (MHD zdarma, volné vstupy, slevy)

Pozn.: Cena neobsahuje vstup do hotelového wellness. Ten je zpoplatněn 300 Kč/hod. za 1 osobu. 

 

Hledáte komfort, klid a wellness pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány.

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel & Spa získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

 

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v JUNIOR suite

Vyberte si termín:

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v JUNIOR suite

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu