MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomoucké vinné slavnosti (Sladovna Apartments)

V pátek a sobotu 26. - 27. 5. se na olomoucké Dolní náměstí opět sjede na 30 vinařů z Moravy i ze zahraničí. Tak vezměte svou drahou polovičku, degustujte, bavte se a užijte si jarní víkend v Olomouci! K pobytovému balíčku dostanete zdarma slevové turistické karty Olomouc region Card a bonusové vouchery na konzumaci.

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby v apartmánu 1+kk nebo 2+kk
  • Wi-Fi
  • 2x voucher v hodnotě 100 Kč na konzumaci/nákup produktů v rámci Olomouckých vinných slavností (26. - 27. 5. 2023)
  • 2x 48-hodinová slevová turistická karta Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)

Pozn.: Apartmány fungují na bázi samoobslužného systému, není k dispozici recepce ani snídaně.

Storno podmínky: Pokud je rezervace zrušena 48 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. V případě zrušení rezervace méně než 48 hodin před termínem ubytování je účtováno 100 % z ceny pobytu.

SLADOVNA Apartments nabízí 20 moderně zařízených bytů o velikosti 1+kk a 2+kk.

Apartmány jsou nadstandardně vybaveny včetně kuchyňské linky, spotřebiči, jídelní částí, smart TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmány typu 1+kk nabízí manželské nebo oddělené postele. Byty 2+kk disponují rozkládací sedačkou, samostatnou ložnicí s manželskou postelí a ve 3 apartmánech je možnost vysouvací přistýlky. Celkem se zde může ubytovat až 5 osob. Některé apartmány mají také balkóny.

V objektu je k dispozici automat s nápoji a lehkým občerstvením. Menší zvířata jsou povolena za příplatek. Zaparkovat můžete pohodlně v podzemních garážích nebo venku za budovou.

Apartmány se nachází 10 minut chůze od centra Olomouce, na hlavní ulici Wolkerova, jen pár metrů je vzdálena tramvajová zastávka. V blízkém okolí naleznete hned několik kaváren a restaurací. Na procházku nebo na piknik se můžete vydat do sousedního parku.

Před vaším příjezdem je nutné provést online check-in. Poté vám bude na mail zaslán číselný kód, který slouží jako vstup do všech vchodových dveří a je platný během celého vašeho pobytu.

Parkování je zdarma, ale nelze jej dopředu rezervovat a garantovat. K dispozici je 6 míst v podzemní garáži -  po odbočení z hlavní ulice sjezd je po levé straně – bílá vrata ihned naproti Vám. Vrata se otevřou po zadání stejného kódu, který platí pro Váš apartmán. Čtečku naleznete vedle vrat na zdi. Při výjezdu se dveře otevřou na čidlo. Další 3 parkovací místa se nachází zezadu budovy - dostanete se k nim po objetí protější budovy (po odbočení z hlavní budovy kolem sjezdu ke garážím za budovu, 2x doleva). V případě plné obsazenosti lze využít parkování v přilehlých ulicích, ve všedních dnech po 18 h a během víkendů zdarma. 

 

Proč Olomouc?

Destinace

Wolkerova 1210/27
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v 1+kk

Vyberte si termín:

Varianta 2
1 noc pro 2 osoby v 2+kk

Vyberte si termín:

Varianta 3
2 noci pro 2 osoby v 1+kk

Vyberte si termín:

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v 2+kk

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Sladovna Apartments

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu