MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Podzimní Flora Olomouc (Comfort Hotel Olomouc Centre)

Zpříjemněte si podzimní dny pobytem v Olomouci ve spojení s výstavou a veletrhem Flora Olomouc! Ve dnech 5. 8. 10. 2023 jsou pro vás připraveny zahradnické trhy, festival gastronomie a nápojů Olima a Dny moravských vín. V rámci nabídky pobytových balíčků od nás zdarma dostanete vstupenky na Floru Olomouc, voucher dle vlastního výběru a turistickou slevovou kartu Olomouc region Card.

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • parkování
  • 2x vstupenka na podzimní etapu Flora Olomouc (5. - 8. 10. 2023)
  • 1x voucher v hodnotě 200 Kč na konzumaci/nákup produktů v (1) Morgan's restaurant, (2) Levandulovém bistru nebo (3) Vinném šenku U Zlatého beránka (preferovaný voucher prosím specifikujte při objednávce balíčku)
  • 2x 48-hodinová slevová turistická karta Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)

Pozn.: Cena neobsahuje místní poplatek z pobytu 21 Kč/osoba/noc.

Storno podmínky: Pokud rezervaci zrušíte do 18:00 hodin dne před dnem příjezdu, nebude Vám účtován žádný storno poplatek. V případě pozdějšího zrušení rezervace či nedojezdu Vám bude účtováno 100 % z ceny první noci pobytu.

Komfortní hotel najdete pár metrů od největšího z olomouckých parků – Smetanových sadů a zároveň 10 minut chůze od centra města. Pokoje typu STANDARD jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, setem na kávu/čaj, fénem, pracovním stolem, LCD televizí, klimatizací a Wi-Fi připojením k internetu. Hotel disponuje vlastním parkovištěm.

 

PROČ OLOMOUC?

Destinace

Wolkerova 29
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Comfort Hotel Olomouc Center

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu