MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomoucké barokní slavnosti 18.+19.8. (Clarion Congress Hotel****)

Po 64 letech zavítá Dráteník zpět do Olomouce! Při příležitosti 160. výročí úmrtí skladatele Františka Škroupa bude uvedena první česká opera, která ve světové premiéře zazněla v roce 1826. V roli dráteníka se představí Matúš Šimko. Tak vezměte svou drahou polovičku a užijte si romantickou noc v Olomouci s barokní operou!

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • 2x vstupenka na Olomoucké barokní slavnosti: Dráteník (čt 18. 8. nebo pá 19. 8. v 19:30, Dům u parku)

 

Moderní hotel řetězce CPI najdete přímo naproti hlavnímu nádraží. Nabízí komfortní ubytování a jedny z největších kongresových prostor v Olomouci a okolí. Hostům je k dispozici garážové parkování, restaurace i wellness centrum.

Hotel byl již po několikáté vyhlášen nejlepším Clarionem ve střední Evropě. Za jeho úspěchem stojí především kvalita nabízených služeb, hotelový design, dodržování standardů a pozitivní recenze hostů.

TIP! Vyzkoušejte taky pivní lázeň, která je součástí hotelového wellness. Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu dodávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny i minerály a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky s omlazujícím efektem.

 

Proč Olomouc?

 

Destinace

Jeremenkova 36
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Clarion Congress Hotel Olomouc

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu