MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomouc (o)žije (Smarthotel Nezvalova Archa)

Sbalte kufry a vyrazte do Olomouce, kde se v sobotu 22. června bude zpívat a tančit v ulicích! Nenechte si ujít 4. ročník festivalu Olomouc (o)žije, na kterém se představí několik desítek hudebníků, buskerů a kapel. K pobytovému balíčku od nás dostanete zdarma slevové turistické karty Olomouc region Card a bonusové vouchery na konzumaci.

 

V ceně:

 

Pozn.: Cena neobsahuje parkovné 200 Kč/noc. 

Storno podmínky: Pokud je rezervace zrušena 48 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. V případě zrušení rezervace méně než 48 hodin před termínem ubytování je účtováno 100 % z ceny pobytu.

Check in je možný od 14:00 hodin a check out do 11:00 hodin.

Smarthotel Nezvalova Archa jako jeden z prvních "chytrých" hotelů kompletně využívajících sytému self-service, který je postaven na moderních technologiích. Téměř vše od rezervace přes platbu, check-in i předání klíčů probíhá elektronicky.

Samoobslužný koncept se týká i stravování, využití pracovních prostor s technikou a případně i dalších služeb. Exteriér i interiér této neobvyklé stavby výtvarně řešil umělec Jiří David a jeho instalace se staly funkční součástí hotelu.

Hotel v blízkosti vlakového nádraží nabízí 37 útulných studií s vlastní malou vybavenou kuchyňkou, koupelnou i toaletou. 

Společné prostory hotelu jsou navrženy tak, aby posloužily i jako plnohodnotná kancelář, místo pro setkání s přáteli či obchodními partnery, nebo jako alternativní školící místnost. Wi-Fi, dobrá káva, tiskárna, kopírka i dataprojektor, to vše je plně k dispozici. Během deštivých dní možná oceníte i deskové hry, knihy, dataprojektor a mnoho dalšího.

Smarthotel najdete v blízkosti hlavního nádraží. Zaparkovat můžete přímo před hotelem (200 Kč/noc) nebo v okolních uličkách zdarma, nedaleko se pak nachází zastávky MHD, supermarket, restaurace i kavárny.

 

Proč Olomouc?

Olomouc (o)žije

Destinace

Nezvalova 3
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Nezvalova Archa

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu