MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomouc (o)žije (Sladovna Apartments)

Sbalte kufry a vyrazte do Olomouce, kde se v sobotu 22. června bude zpívat a tančit v ulicích! Nenechte si ujít 4. ročník festivalu Olomouc (o)žije, na kterém se představí několik desítek hudebníků, buskerů a kapel. K pobytovému balíčku od nás dostanete zdarma slevové turistické karty Olomouc region Card a bonusové vouchery na konzumaci.

V ceně:

Pozn.: Apartmány fungují na bázi samoobslužného systému, není k dispozici recepce ani snídaně.

Storno podmínky: Pokud je rezervace zrušena 48 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. V případě zrušení rezervace méně než 48 hodin před termínem ubytování je účtováno 100 % z ceny pobytu.

Check in je možný od 15:00 hodin a check out do 10:00 hodin.

SLADOVNA Apartments nabízí 20 moderně zařízených bytů o velikosti 1+kk a 2+kk.

Apartmány jsou nadstandardně vybaveny včetně kuchyňské linky, spotřebiči, jídelní částí, smart TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmány typu 1+kk nabízí manželské nebo oddělené postele. Byty 2+kk disponují rozkládací sedačkou, samostatnou ložnicí s manželskou postelí a ve 3 apartmánech je možnost vysouvací přistýlky. Celkem se zde může ubytovat až 5 osob. Některé apartmány mají také balkóny.

V objektu je k dispozici automat s nápoji a lehkým občerstvením. Menší zvířata jsou povolena za příplatek. Zaparkovat můžete pohodlně v podzemních garážích nebo venku za budovou.

Apartmány se nachází 10 minut chůze od centra Olomouce, na hlavní ulici Wolkerova, jen pár metrů je vzdálena tramvajová zastávka. V blízkém okolí naleznete hned několik kaváren a restaurací. Na procházku nebo na piknik se můžete vydat do sousedního parku.

Před vaším příjezdem je nutné provést online check-in. Poté vám bude na mail zaslán číselný kód, který slouží jako vstup do všech vchodových dveří a je platný během celého vašeho pobytu.

Parkování je k dispozici zdarma, avšak není možné místo garantovat ani rezervovat.

 

Proč Olomouc?

Olomouc (o)žije

Destinace

Wolkerova 1210/27
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v 1+kk

Zatím nelze objednat

Varianta 2
1 noc pro 2 osoby v 2+kk

Zatím nelze objednat

Varianta 3
2 noci pro 2 osoby v 1+kk

Zatím nelze objednat

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v 2+kk

Zatím nelze objednat

Prodejce balíčku - Sladovna Apartments

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu