MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomouc (o)žije (Resort Krásná Morava)

Sbalte kufry a vyrazte do Olomouce, kde se v sobotu 22. června bude zpívat a tančit v ulicích! Nenechte si ujít 4. ročník festivalu Olomouc (o)žije, na kterém se představí několik desítek hudebníků, buskerů a kapel. K pobytovému balíčku od nás dostanete zdarma slevové turistické karty Olomouc region Card a bonusové vouchery na konzumaci.

V ceně:

Pozn.: Cena neobsahuje místní poplatek z pobytu 50 Kč/osoba/noc (hradí se na recepci kempu). Parkování osobního automobilu není v ceně pobytu (100 Kč/noc).

Je možná individuální modifikace pobytového balíčku i pro více osob. Stačí nám napsat na denisa@central-moravia.cz 

 

Kemp najdete nedaleko centra Olomouce a CHKO Litovelské Pomoraví. Krásná Morava nabízí kvalitní sociální zařízení se sprchami a WC. V zázemí kempu se zdarma připojíte k Wi-Fi. Můžete si taky zapůjčit gril nebo sportovní vybavení.

Areál kempu má především skvělou polohu - hned u řeky v klidné lokalitě a zároveň v dosahu historického centra města. Okolo kempu vede Moravská stezka (č. 4) a evropská cyklistická trasa Eurovelo 9. Resort Krásná Morava je taky výstupním pointem pro vodáky, kteří splouvají řeku Moravu. Vodáci, cyklisti i tustisti můžou v kempu strávit noc ve vlastním stanu či karavanu.

Proč Olomouc?

Olomouc (o)žije

Destinace

Jarmily Glazarové
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby ve vlastním stanu

Vyberte si termín:

Varianta 2
1 noc pro 2 osoby ve vlastním karavanu

Vyberte si termín:

Varianta 3
2 noci pro 2 osoby ve vlastním stanu

Vyberte si termín:

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby ve vlastním karavanu

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Resort Krásná Morava

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu