MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Olomouc (o)žije (Clarion Congress Hotel****)

Sbalte kufry a vyrazte do Olomouce, kde se v sobotu 22. června bude zpívat a tančit v ulicích! Nenechte si ujít 4. ročník festivalu Olomouc (o)žije, na kterém se představí několik desítek hudebníků, buskerů a kapel. K pobytovému balíčku od nás dostanete zdarma slevové turistické karty Olomouc region Card a bonusové vouchery na konzumaci.

V ceně:

Pozn.: Cena neobsahuje parkování v hotelové garáži (200 Kč/den) a místní poplatek z pobytu 50 Kč/osoba/noc.

Storno podmínky: Pokud rezervaci zrušíte do 18:00 hodin dne před dnem příjezdu, nebude Vám účtován žádný storno poplatek. V případě pozdějšího zrušení rezervace či nedojezdu Vám bude účtováno 100 % z ceny první noci pobytu.

Check in je možný od 14:00 hodin a check out do 12:00 hodin.

 

Moderní hotel řetězce CPI najdete přímo naproti hlavnímu nádraží. Nabízí komfortní ubytování a jedny z největších kongresových prostor v Olomouci a okolí. Hostům je k dispozici garážové parkování, restaurace i wellness centrum.

Hotel byl již po několikáté vyhlášen nejlepším Clarionem ve střední Evropě. Za jeho úspěchem stojí především kvalita nabízených služeb, hotelový design, dodržování standardů a pozitivní recenze hostů.

TIP! Vyzkoušejte taky pivní lázeň, která je součástí hotelového wellness. Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu dodávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny i minerály a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky s omlazujícím efektem.

 

Proč Olomouc?

Olomouc (o)žije

Destinace

Jeremenkova 36
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Clarion Congress Hotel Olomouc

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu