MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Letní vinný festival (Theresian Hotel****)

Vyrazte v pátek a sobotu 19. – 20. 7. na Letní festival vína v parku! Vychutnejte si skleničku skvělého moravského vína v Bezručových sadech a užijte si letní víkend ve dvou v romantické Olomouci…Jako bonus od nás dostanete 2x 48-hodinovou Olomouc region Card, která nabízí plno vstupů zdarma a slev, a také vouchery na konzumaci během festivalu!

 

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • vstup do fitness
  • vstup do wellness
  • místní poplatky
  • 2x voucher v hodnotě 100 Kč na konzumaci/nákup produktů v rámci Letního vinného festivalu (19. - 20. 7.)
  • 2x turistická slevová karta  Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)

Pozn.: Cena neobsahuje poplatek z pobytu 50 Kč/osoba/noc (nutno uhradit na recepci hotelu). 

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

Check in je možný od 14:00 hodin a check out do 10:00 hodin.

 

Hledáte komfort, wellness a skvělé jídlo pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány. 

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Zatím nelze objednat

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Zatím nelze objednat

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v JUNIOR suite

Zatím nelze objednat

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v JUNIOR suite

Zatím nelze objednat

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu