MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Letní Olomouc (Theresian Hotel****)

Užijte si letní pobyt v Olomouci, procházky historickým centrem a místní gastronomii! K pobytovému balíčku dostanete zdarma voucher na konzumaci v Morgan's restaurant a 2 slevové turistické karty Olomouc region Card.

 

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • vstup do fitness 
  • vstup do wellness
  • 1x voucher v hodnotě 200 Kč na konzumaci v Morgan's restaurant
  • 2x 48-hodinová Olomouc region Card (MHD zdarma, volné vstupy, slevy)

Pozn.: Cena neobsahuje poplatek z pobytu 50 Kč/osoba/noc (nutno uhradit na recepci hotelu). 

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

Check in je možný od 14:00 hodin a check out do 10:00 hodin.

 

Hledáte komfort, klid a wellness pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány.

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel & Spa získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v JUNIOR suite

Vyberte si termín:

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v JUNIOR suite

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu