Střední MoravaStřední Morava

Oblíbené (0)MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy


Letní Olomouc (Long Story Short)

od 2 770 Kč
Odstranit z oblíbenýchPřidat do oblíbených
Léto v Olomouci a stylové ubytování za super cenu!
 • 2 noci pro 2 osoby v privátním pokoji se snídaní
 • Wi-Fi
 • parkování
 • welcome drink v kavárně
 • 2x 48-hodinová Olomouc region Card (do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouc zdarma, slevy)

LONG STORY SHORT

Stylový hostel najdete v samotném centru města, v historických prostorách bývalého vojenského objektu. Long Story Short je inspirativním místem setkávání turistů i místních. Přespat můžete nejen v originálních vícelůžkových, ale i privátních pokojích. Součástí hostelu je taky útulná kavárna a letní terasa s výhledem do parku, kde si v sezoně můžete užít skvělé jídlo z grilu z lokálních produktů a pobavit se u tematických podvečerů. V přízemí budovy se rozhodně zastavte na jídlo v Eatery&Bakery - restaurace s vlastní pekárnou, využívající lokální a čerstvé suroviny a chutě z celého světa.

Na výběr máte ze 4 stylových dvoulůžkových pokojů. The BIG ONE – jak už samotný název vypovídá, je to nejlepší pokoj, který v hostelu můžete dostat. Často je díky svému komfortnímu designovému vybavení (a vaně přímo v ložnici) využíván jako novomanželský pokoj. The NOOK/The ARC – tyto 2 pokoje vám zaručí ničím nerušené chvilky ve dvou a vlastní koupelnu. The DUO – pokud oželíte pohodlí vlastní koupelny a nevadí vám se o ni dělit s dalšími hosty, pak je tento privátní pokoj trefou do černého a za skvělou cenu!

Nikde jinde v Olomouci vám na recepci nenabídnou FREE CITY TOUR, kde poznáte nejen „profláklá“ turistická místa, ale také skrytá romantická zákoutí a perfektní spoty pro vaše originální fotky. A co takhle PIVNÍ ŠPACÍR po Olomouci? Zastavte se s průvodcem v 5 vytipovaných hospůdkách, kde ochutnáte speciality z místních minipivovarů. A pokud byste ještě rádi něco opravdu lokálního, tak nevynechejte OCHUTNÁVKU Olomouckých tvarůžků, slavného sýru, jehož chuť si jednou pro vždy, když ne zamilujete, tak alespoň zapamatujete…V Long Story Short vám je připraví na 3 různé způsoby.

Hostel se stal vítězem prestižních Amazing Places Awards 2018 v kategorii Design & Architecture. Jeho jedinečnou atmosféru oceňují média i průvodci z celého světa. Britský The Guardian dokonce olomoucký Long Story Short označil jako jeden z nejlepších hostelů na světě.

OLOMOUC

Zastavte se v létě v Olomouci a rozhodně nebudete litovat! Čeká vás celá plejáda historických památek, včetně sousoší UNESCO, romantické uličky a zákoutí, parky a zahrady, plno zábavy a dobrého jídla a pití. Ne náhodou se Olomouci říká „malá Praha“. Tady se nemusíte bát davů a přemrštěných cen. Olomouc vám přitom nabízí vysokou kvalitu ubytování i gastronomie. A nudit se tu rozhodně nebudete! Rádi vám na míru připravíme tipy, co vidět, zažít a ochutnat.

Destinace

Koželužská 945/31
779 00 Olomouc


 • Varianta 1
  The DUO

  Užijte si Olomouc na letní vlně a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji The DUO (bez vlastní koupelny)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 2
  The NOOK/The ARC

  Užijte si Olomouc na letní vlně a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK nebo The ARC

  Vyberte si termín:
 • Varianta 3
  The BIG ONE

  Užijte si Olomouc na letní vlně a ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji The BIG ONE

  Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Long Story Short

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu