MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Podzimní Flora Olomouc (Theresian Hotel****)

Zpříjemněte si podzimní dny pobytem v Olomouci ve spojení s výstavou a veletrhem Flora Olomouc! Od čtvrtka 3. 10. do neděle 6. 10. jsou pro vás připraveny zahradnické trhy, festival gastronomie a nápojů Olima, soutěž marmelád a domácích moštů. K pobytovému balíčku navíc zdarma dostanete vstupenky na Floru Olomouc a 2x 48-hodinovou turistickou slevovou kartu Olomouc region Card.

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD 
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • vstup do wellness
  • vstup do fitness
  • 2x vstupenka na podzimní etapu Flora Olomouc (3. - 6. 10. 2024)
  • 2x 48-hodinová slevová turistická karta Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)

Pozn.: Cena neobsahuje poplatek z pobytu 50 Kč/osoba/noc (nutno uhradit na recepci hotelu). 

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

Check in je možný od 14:00 hodin a check out do 10:00 hodin.

 

Hledáte komfort, wellness a skvělé jídlo pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány. 

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v pokoji JUNIOR SUITE

Zatím nelze objednat

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v pokoji JUNIOR SUITE

Zatím nelze objednat

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu