MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Podzimní Flora Olomouc (Theresian Hotel****)

Zpříjemněte si podzimní dny pobytem v Olomouci ve spojení s výstavou a veletrhem Flora Olomouc! Ve dnech 5. 8. 10. 2023 jsou pro vás připraveny zahradnické trhy, festival gastronomie a nápojů Olima a Dny moravských vín. V rámci nabídky pobytových balíčků od nás zdarma dostanete vstupenky na Floru Olomouc, voucher dle vlastního výběru a turistickou slevovou kartu Olomouc region Card.

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD nebo JUNIOR SUITE
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • vstup do fitness
  • místní poplatky
  • 2x vstupenka na podzimní etapu Flora Olomouc (5. - 8. 10. 2023)
  • 1x voucher v hodnotě 200 Kč na konzumaci/nákup produktů v (1) Morgan's restaurant, (2) Levandulovém bistru nebo (3) Vinném šenku U Zlatého beránka (preferovaný voucher prosím specifikujte při objednávce balíčku)
  • 2x 48-hodinová slevová turistická karta Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)

Pozn.: Cena neobsahuje vstup do hotelového wellness. Ten je zpoplatněn 300 Kč/hod. za 1 osobu. 

Storno podmínky: Pokud je rezervace zákazníkem zrušena 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. 

 

Hledáte komfort, wellness a skvělé jídlo pod jednou střechou? Pak je Theresian tím pravým hotelem pro vás! Hotel najdete v atraktivní lokalitě v centru města, hned vedle jedné z nejvýznamnějších historických památek Olomouce - Terezské brány. 

V nejvyšším patře hotelu se nachází hotelové fitko s aerobními a posilovacími stroji a také wellness centrum nabízející unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na jedinečnou architekturu města. Najdete tady vířivku, tři sauny (finskou, infra a parní) a samozřejmě taky Kneippův chodník a zážitkovou sprchu.

Theresian Hotel získal ocenění v kategorii nejlepší historický hotel za rok 2017 v rámci World Luxury Hotel Awards. První místo si Theresian vybojoval také v prestižní tuzemské soutěži Best of Realty za velmi zdařilou a citlivou rekonstrukci historického domu v centru města. Theresian se stal rovněž vítězem Amazing Places Awards 2018 v kategorii hotelů.

Parkování je možné zdarma v okolí hotelu od pátečních 18:00 hodin a přes celý víkend. Naproti hotelu (Palachovo náměstí) se nachází hlídané parkoviště: 8-12 hodin 190 Kč, 12-24 hodin 280 Kč a každá započatá hodina 40 Kč. Je možné využít také podzemní garáže v objektu NAMIRO (Palackého 14) za 150 Kč/1 den.

Proč Olomouc?

Destinace

Javoříčská 5
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby v pokoji STANDARD

Vyberte si termín:

Varianta 3
1 noc pro 2 osoby v pokoji JUNIOR SUITE

Vyberte si termín:

Varianta 4
2 noci pro 2 osoby v pokoji JUNIOR SUITE

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Theresian Hotel

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu