MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Podzimní Flora Olomouc (Smarthotel Nezvalova Archa)

Zpříjemněte si podzimní dny pobytem v Olomouci ve spojení s výstavou a veletrhem Flora Olomouc! Ve dnech 5. 8. 10. 2023 jsou pro vás připraveny zahradnické trhy, festival gastronomie a nápojů Olima a Dny moravských vín. V rámci nabídky pobytových balíčků od nás zdarma dostanete vstupenky na Floru Olomouc, voucher dle vlastního výběru a turistickou slevovou kartu Olomouc region Card.

 

V ceně:

  • 1-2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
  • kontinentální snídaně
  • Wi-Fi
  • 2x vstupenka na podzimní etapu Flora Olomouc (5. - 8. 10. 2023)
  • 1x voucher v hodnotě 200 Kč na konzumaci/nákup produktů v (1) Morgan's restaurant, (2) Levandulovém bistru nebo (3) Vinném šenku U Zlatého beránka (preferovaný voucher prosím specifikujte při objednávce balíčku)
  • 2x 48-hodinová slevová turistická karta Olomouc region Card (vstupy do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouci zdarma, slevy)

Storno podmínky: Pokud je rezervace zrušena 48 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není uplatněn žádný storno poplatek. V případě zrušení rezervace méně než 48 hodin před termínem ubytování je účtováno 100 % z ceny pobytu.

Smarthotel Nezvalova Archa jako jeden z prvních "chytrých" hotelů kompletně využívajících sytému self-service, který je postaven na moderních technologiích. Téměř vše od rezervace přes platbu, check-in i předání klíčů probíhá elektronicky.

Samoobslužný koncept se týká i stravování, využití pracovních prostor s technikou a případně i dalších služeb. Exteriér i interiér této neobvyklé stavby výtvarně řešil umělec Jiří David a jeho instalace se staly funkční součástí hotelu.

Hotel v blízkosti vlakového nádraží nabízí 37 útulných studií s vlastní malou vybavenou kuchyňkou, koupelnou i toaletou. 

Společné prostory hotelu jsou navrženy tak, aby posloužily i jako plnohodnotná kancelář, místo pro setkání s přáteli či obchodními partnery, nebo jako alternativní školící místnost. Wi-Fi, dobrá káva, tiskárna, kopírka i dataprojektor, to vše je plně k dispozici. Během deštivých dní možná oceníte i deskové hry, knihy, dataprojektor a mnoho dalšího.

Smarthotel najdete v blízkosti hlavního nádraží. Zaparkovat můžete přímo před hotelem, nedaleko se pak nachází zastávky MHD, supermarket, restaurace i kavárny.

 

Proč Olomouc?

Destinace

Nezvalova 3
779 00 Olomouc


Varianta 1
1 noc pro 2 osoby

Vyberte si termín:

Varianta 2
2 noci pro 2 osoby

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Nezvalova Archa

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu