Střední MoravaStřední Morava

Oblíbené (0)MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy


Barokní Olomouc (Long Story Short)

od 3 940 Kč
Odstranit z oblíbenýchPřidat do oblíbených
Užijte si letní Olomoucké barokní slavnosti a stylové ubytování v Long Story Short!
 • 2 noci pro 2 osoby v privátním pokoji se snídaní
 • Wi-Fi
 • parkování
 • welcome drink v kavárně
 • 2x 48-hodinová Olomouc region Card (do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouc zdarma, slevy)
 • 2x vstupenka na vybrané vystoupení Olomouckých barokních slavností

OLOMOUCKÉ BAROKNÍ SLAVNOSTI

Devátý ročník hudebně-divadelních slavností v historických kulisách Olomouce bude provázet celé léto! Jednotlivé koncerty a představení barokní opery se odehrávají na výjimečných místech města. Vyberte si z programu letošních Olomouckých barokních slavností: https://www.baroknislavnosti.cz/cs/program

Vstupenky k balíčku jsou určeny do 3. zóny (v závislosti na dostupnosti). Pro studenty a seniory sleva v rámci ceny pobytového balíčku. V případě zájmu možno dokoupit vstupenky do 2. zóny nebo 1. zóny. Nutno specifikovat při objednávce!

 

LONG STORY SHORT

Stylový hostel najdete v samotném centru města, v historických prostorách bývalého vojenského objektu. Long Story Short je inspirativním místem setkávání turistů i místních. Přespat můžete nejen v originálních vícelůžkových, ale i privátních pokojích. Součástí hostelu je taky útulná kavárna a letní terasa s výhledem do parku, kde si v sezoně můžete užít skvělé jídlo z grilu z lokálních produktů a pobavit se u tematických podvečerů. V přízemí budovy se rozhodně zastavte na jídlo v Eatery&Bakery - restaurace s vlastní pekárnou, využívající lokální a čerstvé suroviny a chutě z celého světa.

Na výběr máte ze 4 stylových dvoulůžkových pokojů. The BIG ONE – jak už samotný název vypovídá, je to nejlepší pokoj, který v hostelu můžete dostat. Často je díky svému komfortnímu designovému vybavení (a vaně přímo v ložnici) využíván jako novomanželský pokoj. The NOOK/The ARC – tyto 2 pokoje vám zaručí ničím nerušené chvilky ve dvou a vlastní koupelnu. The DUO – pokud oželíte pohodlí vlastní koupelny a nevadí vám se o ni dělit s dalšími hosty, pak je tento privátní pokoj trefou do černého a za skvělou cenu!

Nikde jinde v Olomouci vám na recepci nenabídnou FREE CITY TOUR, kde poznáte nejen „profláklá“ turistická místa, ale také skrytá romantická zákoutí a perfektní spoty pro vaše originální fotky. A co takhle PIVNÍ ŠPACÍR po Olomouci? Zastavte se s průvodcem v 5 vytipovaných hospůdkách, kde ochutnáte speciality z místních minipivovarů. A pokud byste ještě rádi něco opravdu lokálního, tak nevynechejte OCHUTNÁVKU Olomouckých tvarůžků, slavného sýru, jehož chuť si jednou pro vždy, když ne zamilujete, tak alespoň zapamatujete…V Long Story Short vám je připraví na 3 různé způsoby.

Hostel se stal vítězem prestižních Amazing Places Awards 2018 v kategorii Design & Architecture. Jeho jedinečnou atmosféru oceňují média i průvodci z celého světa. Britský The Guardian dokonce olomoucký Long Story Short označil jako jeden z nejlepších hostelů na světě.

 

OLOMOUC

Zastavte se v létě v Olomouci a rozhodně nebudete litovat! Čeká vás celá plejáda historických památek, včetně sousoší UNESCO, romantické uličky a zákoutí, parky a zahrady, plno zábavy a dobrého jídla a pití. Ne náhodou se Olomouci říká „malá Praha“. Tady se nemusíte bát davů a přemrštěných cen. Olomouc vám přitom nabízí vysokou kvalitu ubytování i gastronomie. A nudit se tu rozhodně nebudete! Rádi vám na míru připravíme tipy, co vidět, zažít a ochutnat.

Destinace

Koželužská 945/31
779 00 Olomouc


 • Varianta 1
  Zahajovací galakoncert: Il Boemo ve světle svých současníků

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na zahajovací galakoncert Olomouckých barokních slavností v areálu Korunní pevnůstky (3. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 2
  Antonín Rejcha: Gusman

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na barokní operu v Tereziánské zbrojnici (3. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 3
  Raně barokní experimentování

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na koncert Musica Florea v Kapli Božího Těla (1. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 4
  Antonio Vivaldi: Čtvero ročních období

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na koncert v exkluzivním podání houslisty Josefa Žáka s přednesem Jana Přeučila v Domě u parku (1. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 5
  La Passione

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na koncert polského souboru Arte dei Suonatori v Klášterním Hradisku (3. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 6
  S cembalem až na konec světa

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na cembalový koncert Jiřího Havrlanta ve Freskovém sále (1. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 7
  Karl Ditters: David

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na scénické představení životního příběhu bilbického krále Davida v bazilice Navštívení Panny Marie na Sv. Kopečku u Olomouce (3. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 8
  Závěrečný koncert frekventantů Letní školy barokní hudby

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The ARC + 2 vstupenky na koncert v kostele Panny Marie Sněžné (1. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 9
  Anton Zimmermann: Andromeda

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The Arc + 2 vstupenky na scénické představení podle řecké báje o Andromedě v Letním kině (2. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 10
  Vzácná setkání

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The Arc + 2 vstupenky na komorní koncert v Arcidiecézním muzeu Olomouc (1. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 11
  Pocta Josephu Puschmannovi

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The Arc + 2 vstupenky na symfonický koncert v Klášterním Hradisku (3. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 12
  Koncert pro 50 prstů

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The Arc + 2 vstupenky na koncert v podání Rejchova kvarteta v Andrýskově sálu v Premonstrátské rezidenci na Sv. Kopečku u Olomouce (1. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 13
  Missa Carolina

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The Arc + 2 vstupenky na novodobou premiéru rozsáhlé mše Philippa Jacoba Rittlera ve farním kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů (2. zóna)

  Vyberte si termín:
 • Varianta 14
  Koncert ke slávě Sloupu Nejsvětější Trojice

  2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji The NOOK/The Arc + 2 vstupenky na závěrečný koncert v kostele sv. Mořice (2. zóna)

  Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Long Story Short

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu