MoraviaForYou.cz - Mé zážitky ze Střední Moravy

Adventní Olomouc (Smarthotel Nezvalova Archa)

Užijte si nejkrásnější vánoční trhy v Česku a pobyt ve smarthotelu za nejlepší cenu!

  • pobyt na 2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD (manželská postel nebo oddělené postele)
  • kontinentální snídaně
  • Wi-Fi
  • přístup do samoobslužného baru
  • 2x 48-hodinová Olomouc region Card (do vybraných turistických atraktivit zdarma, MHD v Olomouc zdarma, slevy)

 

Adventní Olomouc

Vydejte s partnerem, rodinou nebo přáteli na olomoucké vánoční trhy a nasajte tu pravou sváteční atmosféru! Můžete se těšit na desítky stánků s vánočním zbožím, teplým jídlem a tradičním horkým punčem uprostřed historického centra města, koncerty, vánoční zvyky, otevřené kluziště a romantickou jízdu na ruském kole.

Olomouc - to je celá plejáda historických památek, včetně sousoší UNESCO, romantické uličky a zákoutí, parky a zahrady, plno zábavy a dobrého jídla a pití. Ne náhodou se Olomouci říká „malá Praha“. Tady se nemusíte bát davů a přemrštěných cen. Olomouc vám přitom nabízí vysokou kvalitu ubytování i gastronomie. A nudit se tu rozhodně nebudete! Rádi vám na míru připravíme tipy, co vidět, zažít a ochutnat.

 

Smarthotel Nezvalova Archa

Smarthotel je unikátním projektem hotelového ubytování založeným na moderních technologiích a konceptu smart self-service. Hostům stačí pouze vlastní chytrý telefon, aby se dostali do hotelu a svého pokoje nebo se obsloužili v baru či společné kuchyni.

Nezvalova Archa se nachází cca 500 m od hlavního vlakového nádraží v Olomouci a nabízí celkem 37 pokojů. Součástí jednoho z prvních smarthotelů v ČR je také efektivní coworkingový prostor, který vznikal ve spolupráci s výtvarníkem Jiřím Davidem a otevřená velká kuchyně s pěti lednicemi plnými čerstvých a lokálních produktů. Vybrané zboží pak stačí namarkovat na kase nebo rovnou zaplatit kartou.

Téměř vše, od rezervace přes platbu, check-in/check-out, či zaslání elektronického klíče do mobilního zařízení, probíhá elektronicky. Proto zde např. není nonstop standardní recepce. K hladkému průběhu ubytování je třeba, aby si hosté minimálně den před plánovaným příjezdem nainstalovali a zaregistrovali mobilní aplikaci JustIN Mobile.

Díky této aplikaci si hosté otevřou jak hlavní dveře budovy, tak i dveře do pokoje. Klíč a informace o čísle pokoje přijdou v den příjezdu (v dopoledních či poledních hodinách) přímo do této aplikace. Pro otevření dveří jednoduše spustíte aplikaci, kliknete na přidělený klíč a smartphone přiložíte k elektronickému zámku dveří. Jednoduchý foto návod na instalaci aplikace najdete na https://nezvalovaarcha.cz/archa/justin-mobile.

Není-li dohodnuto jinak, Váš klíč bude aktivní v den příjezdu od 14:00 hodin (check-in), až do 11:00 hodin dne odjezdu (check-out). V případě potřeby je možné hotel kontaktovat a domluvit se na změně. Pokud nebude nainstalována a zaregistrována aplikace, bude připravena čipová karta, která funguje stejně jako klíč v aplikaci.

Další služby (za příplatek, úhrada na hotelu):

  • privátní sauna pro 2 osoby na 90 min. (rezervace nutná před příjezdem): 700 Kč
  • parkování (dle dostupnosti, nelze rezervovat): 150 Kč/noc
  • pes, kočka: 500 Kč/noc

Destinace

Nezvalova 3
779 00 Olomouc


Varianta 1
Adventní Olomouc (Smarthotel Nezvalova Archa)

Užijte si nejkrásnější vánoční trhy v Česku a pobyt pro 2 za nejlepší cenu!

Vyberte si termín:

Prodejce balíčku - Nezvalova Archa

Realizátor balíčku - CK Střední Morava Sdružení cestovního ruchu